(067) 748-745-0
(050) 075-69-48
Головна Наші партнери Контакти Іновації Документи
 
Блокнот
У блокноті 0 об'єкт(-ів).
Додайте пропозиції, які Вас зацікавили клікнувши на "Додати у блокнот".
Комерційна
Карта
Житлова
Квартири
Фотогалерея
Інформація
Оренда, продаж та купівля нерухомості у Львові та у Львівській області

Вам потрібно орендувати, продати або купити квартиру? на порталі "КварТрум" Ви знайдете різноманітну інформацію у категоріях "Житлова нерухомість Львів" або "Комерційна нерухомість Львів" по об'єктам нерухомості, які продаються або здаються в оренду у Львові та у Львівській області

Наші фахівці щоденно моніторять ринок нерухомості у Західному регіоні, завдяки чому ми володіємо найбільш повною базою даних, яка поповнюється і оновлюється щодня.

На сьогоднішній день наша база данних складається з широкого діапазону пропозицій по житловій та комерційній нерухомості. Це дозволяє нам швидко та якісно виконувати підбір об'єктів по заданим параметрам.

Також ми приділяємо значну увагу юридичній стороні питання. Фахові юристи, котрі спеціалізуються саме по нерухомості, завжди готові проконсультувати Вас та нададуть потрібну допомогу по підготовці документів та супроводу Вашої угоди.

За детальною інформацією
звертайтесь по телефонам

(067) 748-745-0 або (050) 075-69-48

e-mail: kvartroom@i.ua
 
Ми раді Вас бачити на сайті агенства нерухомості "Квартрум" та готові надати весь спектр послуг по нерухомості
Важливо!
Послуги

Оренда офісів Львів: від 10 м2

"Оренда офісів Львів - маленької площі"


Сегмент ринку "оренда офісів Львів" поділяється на різні категорії. Перша категорія це - найменший та найдешевший варіант офісних приміщень, офіси з такими параметрами шукають переважно ті підприємці, які намагаються спробувати себе в бізнесі, приміщення такого формату підбираються щоб на початку своєї професійної діяльності витрачати якомога менше грошей. Наведемо приклад найдешевшого офісного приміщення. Вартість оренда офісів у Львові - маленької площі залежить від багатьох факторів, а саме таких як: місце розташування, якість ремонту,парковка, зручність добирання до офісу, транспортна розв'язка. Ціни на такі приміщення можуть коливатись від 25 до 120 грн м2. Треба додатково  врахувати комунальні послуги, в які входять: опалення, спожита електроенергія, користування водою, санвузлом, інтернет та телефон.

 Часто трапляються випадки коли комунальні послуги вже закладені в орендну плату. Таким чином, орендар сплачує оренду офісів Львів фіксовану плату цілий рік незалежно чи є опалення, чи його немає. Як свідчить практика, саме такому варіанту орендарі віддають найбільшу перевагу.

Особливим попитом користуються оренда офісів Львів- з меблями. Таких пропозицій взагалі-то дуже мало. Переважно такі варіанти залишаються після орендарів, які не змогли вчасно розрахуватись за приміщення та у якості боргу залишають власні меблі. Деякі власники за це беруть додаткову оплату, а деякі пропонують викупити ці меблі новому орендарю. Багато хто з орендарів задають питання стосовно інтернету та телефону. В наш інформаційний час на 99% всі офісні комплекси мають заведені комунікації інтернету та телефону, інша справа який саме провайдер надає свої послуги у данному приміщенні. Провайдери відрізняються один від одного якістю та цінами на надання послуг. На даний момент переважна більшість провайдерів беруть майже однакові гроші - в межах 200 грн. в місяць плюс-мінус 50 грн.

Оренда офісів Львів - процес оформлення договорів відбувається наступним чином: як правило договір оренди має надати орендодавець, договори перважно усі стандартні та у деяких є певні моменти на які треба звернути увагу. Основний пункт - чи є орендодавець власником нерухомого майна або іншим законним володільцем, орендна плата та порядок її внесення, строк оренди, цільове призначення приміщення, права та обов'язки сторін, відповідальність сторін за порушення умов договору, умови його дострокового розірвання, а також обумовлення у договорі порядку сплати податку з доходів фізичних осіб та/або інших податків.

Завдяки власній базі нерухомості у сегменті ринку "Оренда офісів Львів" ми завжди можемо запропонувати Вам декілька варіантів таких приміщень.

 

Оренда офісів Львів - найдешевші варіанти

Ціни на оренду офісів Львів найдешевшого варіанту коливаються від 25 до 45 гривень за метр квадратний. Це так званий економ варіант. Офісні приміщення такого типу - переважно без євроремонту та без централізованого опалення. В опалювальний сезон такі офіси опалюють за допомогою електричних пристроїв - таких як конвектори, УФО, повітродуйки, колорифери та багато інших. В даному варіанті треба чітко розуміти: що усі ці пристрої живляться від електрики, яка на сьогоднішній день недешева. Тому, вартує в даному варіанті одягнутись потепліше та економити електрику, щоб в кінці місяця не попасти в кругленьку суму. Трапляються і такі власники офісних комплексів, які воліють затягнути орендарів будь-яким методом навіть шляхом пониження ціни на оренду. В даному варіанті клієнту слід звернути увагу на угоду, а, конкретніше, на пункти в цій угоді, де обумовлюються права власника - що він може підняти ціну на оренду без Вашої згоди, а там, як кажуть, - (коней на переправі не міняють). Хоча, трапляються і досить непогані варіанти дешевої оренди офісів Львів. Такі варіанти розташовані у важкодоступних місцях, де нелегко добратись громадським транспортом. Такі офіси нічим не поступаються по якості від бюджетних, просто є складності з добиранням. 

 

Оренда офісів Львів від 10 м2

Оренда офісів Львів малої площі завжди користується попитом серед початківців у бізнесі. Офісні приміщення такої площі дуже важко підібрати, особливо, в центрі міста. Головними параметрами підбору приміщень малого метражу завжди є ціновий діапазон. Чим дешевше оренда офісів Львів малої площі - тим швидше такий офіс можна здати в оренду. Але не завжди дешевизна оренди може балансувати з її якістю. Тому, треба завжди шукати золоту середину, яка буде співпадати ціна- якість. Чим менший офіс - тим дорожче він може коштувати. Це відбувається тому, що власники знають про дефіцит на малі приміщення і завищують на них ціни, але ціна не може бути вищою за аналогічний офіс більшої площі, тому підвищення, як правило, коливається в межах розумного. Для прикладу, ціна на звичайний офіс може становити 60 гривень за метр квадратний, а на маленький офіс метражом в 12 метрів квадратних, який розташований поруч, може становити 70 гривень. Оренда офісів Львів малої площі завжди супроводжується довгими пошуками. То ціна зависока, то місцерозташування не підходить. При підборі таких приміщень, головне, треба врахувати усі плюси та мінуси. До плюсів треба віднести малу площу та сплату невеликих комунальних платежів, особливо взимку, а до мінусів - не дуже зручне місцерозташування самого офісу та завишення ціни на малі офіси. Звернувшись до професіонала, ви зекономите свій час та підберете найкращу пропозицію, яка буде балансувати "ціна-якість". Уся справа у тому, як вже згадувалось вище, що офіси малої площі, переважно, шукають початківці і, тому, в більшості з них не виходить знімати офіс в оренду тривалий час. Після того як клієнт виїжджає з офісу, в будь-якому випадку певний час цей офіс простоює пустий і не приносить дохід власнику. Саме тому, власники підвищують ціни на такі приміщення, щоб згладити загально річну вартість оренди на середній показник.

 

Ми сподіваємось, що ця інформація стала для Вас корисна та внесла більше ясності про оренду офісів Львів.


За детальною інформацією звертайтесь до наших фахівців по телефону (067) 748 745 0 або (050) 075-69-48. 

Оренда офісів Львів Чорновола
Оренда офісного приміщення з двох кімнат по вулиці Чорновола, загальною площею 36 м2, поруч є парковка для авто, кімнати суміжні, цілодобова охорона
Оренда офісів Львів галицький район чорновола
ID: 3921
Ціна: 220 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 2
Метраж, м2: 36
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів 24 м2 по Кульпарківській
Офісне приміщення загальною площею 24 м2, другий поверх, зроблено євроремонт, є усі комунікації, опалення, охорона, приміщення розташоване в глибині території,
оренда офісів львів франківський район кульпарківська
ID: 4202
Ціна: 200 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 24
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по вул. Вашингтона
Офісне приміщення загальною площею 16 м2, третій поверх, у приміщенні зроблено ремонт, підвісна стеля, санвузел, зручна транспортна розвязка, є парковка ...
оренда офісів львів личаківський район вашингтона
ID: 4382
Ціна: 180 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 16
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по вулиці Під Дубом
Приміщення на третьому поверсі загальною площею 24 м2, дві кімнати, у приміщенні зроблено ремонт, проведені усі комунікації, окремий лічильник ....
оренда офісів львів галицький район під дубом
ID: 4395
Ціна: 220 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 2
Метраж, м2: 24
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по вулиці Городоцька
Офісне приміщення загальною площею 45 м2. у приміщенні зроблено ремонт, третій поверх. на підлозі ковралін, автономне опалення, цілодобова охорона.
оренда офісів львів залізничний район городоцька
ID: 4397
Ціна: 260 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 45
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по Богдана Хмельницького (друга автостанція)
Офісне приміщення загальною площею 40 м2, приміщення мансардного типу, автономне опалення, цілодобова охорона, ...
оренда офісів львів шевченківський район хмельницького
ID: 4404
Ціна: 160 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 40
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по вулиці Зелена (бічна)
Офісне приміщення мансардного типу загальною площею 12 м2, автономне опалення, цілодобова охорона, парковка для авто, 4-й поверх, ...
оренда офісів львів личаківський район зелена
ID: 4405
Ціна: 220 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 12
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів в районі привокзального ринку
Офісне приміщення на другому поверсі загальною площею 34 м2, одна кімната, цікаве планування, окремий вхід...
оренда офісів львів залізничний район привокзальна
ID: 4406
Ціна: 180 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів у центрі
Оренда офісного приміщення загальною площею 39 м2, третій поверх, у приміщенні зроблено ремонт, сучасний ліфт, цілодобова охорона, інтернет, телефон
оренда офісів львів галицький район центр міста
ID: 4412
Ціна: 170 грн м2 з комунальними
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 30
Клас приміщення: категорія A
Оренда офісів Львів по Джерельній
Оренда офісу загальною площею 24 м2, третій поверх, автономне опалення, дві кімнати, парковка для авто, у приміщенні зроблено ремонт, ...ї.
оренда офісів львів галицький район джерельна
ID: 4425
Ціна: 175 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 2
Метраж, м2: 24
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів бічна Зеленої
Оренда офісу загальною площею 40 м2, третій поверх, в приміщенні є кондиціонер, автономне опалення, зручне розташування, ...
оренда офісів львів личаківський район зелена
ID: 4427
Ціна: 190 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 40
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів центр міста
Оренда офісу загальною площею 45 м2, пятий поверх, є ліфт, дві кімнати 10 та 35 м2, автономне опалення, зручне розташуванн...
оренда офісів львів галицький район проспект свободи
ID: 4428
Ціна: 320 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 45
Клас приміщення: категорія A
Оренда офісів Львів на Сихові
Оренда офісу загальною площею 45 м2, пятий поверх, є ліфт, автономне опалення, зручне розташування, парковка для авто, цілодобова охорона
оренда офісів львів сихівський район червоної калини
ID: 4429
Ціна: 280 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 45
Клас приміщення: категорія A
Оренда офісів Львів по вулиці Родини Крушельницької
Офісне приміщення на другому поверсі загальною площею 40 м2, в офісі зроблено ремонт, є рецепція, охоронна сигналізація, парковка ...
оренда офісів львів личаківський район крушельницьких
ID: 4438
Ціна: 224 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 40
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по вулиці Зелена
Приміщення на четвертому поверсі мансардного типу, з двох кімнат, загальна площа 24 м2, у приміщенні зроблено ремонт, ...
оренда офісів львів личаківський район зелена
ID: 4440
Ціна: 180 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 24
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів у центрі
Офісне приміщення у центральній частині Львова загальною площею 30 м2, в приміщенні зроблено євроремонт, ...
оренда офісів львів галицький район центр міста
ID: 4449
Ціна: 270 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 30
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів на Привокзальній
Офісне приміщення третій поверх загальною площею 40 м2, дві кімнати у два яруси, в приміщенні зроблено євроремонт, ...
оренда офісів львів залізничний район привокзальна
ID: 4450
Ціна: 250 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 2
Метраж, м2: 40
Клас житла: еліт
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по Сахарова
Офісне приміщення загальною площею 39 м2, одна кімната, є опалення, парковка для машин, цілодобова охорона, ...
оренда офісів львів галицький район сахарова
ID: 4451
Ціна: 260 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 39
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів на Рогатці
Приміщення мансардного типу загальною площею 24 м2, у приміщенні є кондиціонер, зроблено ремонт, інтернет, телефон, ...
оренда офісів львів шевченківський район хмельницького
ID: 4454
Ціна: 220 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 24
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів на Героїв УПА
Офісне приміщення загальною площею 17 м2, третій поверх, є опалення. зроблено ремонт, цілодобова охорона, парковка для авто.
оренда офісів львів франківський район героїв упа
ID: 4468
Ціна: 165 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 17
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів на Володимира Великого
Офісне приміщення загальною площею 22 м2, четвертий поверх, є опалення. зроблено ремонт, цілодобова охорона, ...
оренда офісів львів франківський район володимира великого
ID: 4469
Ціна: 230 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 22
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів бічна Зеленої
Офісне приміщення загальною площею 30 м2, третій поверх, у приміщенні зроблено євроремонт, є парковка для авто, охорона...
Оренда офісів Львів сихівський район зелена
ID: 4471
Ціна: 160 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 30
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів на Привокзальній
Офісне приміщення з двох кімнат та кладовки, загальний метраж 40 м2, у приміщенні зроблено ремонт, автономне опалення, цілодобова охорона, ...
оренда офісів львів залізничний район привокзальна
ID: 4472
Ціна: 180 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 40
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: Богдана Хмельницького
Приміщення загальною площею 24 м2, третій поверх, підлога з ламінату, у приміщенні зроблено євроремонт, цілодобова охорона, поруч парковка для авто.
оренда офісів львів шевченківський район хмельницького
ID: 4482
Ціна: 65 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 24
Клас приміщення: категорія A
Оренда офісів Львів: Шевченківський район
Приміщення загальною площею 40 м2, четвертий поверх, підлога з ламінату, у приміщенні зроблено євроремонт, цілодобова охорона, ...
оренда офісів львів шевченківський район
ID: 4483
Ціна: 140 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 40
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: Вулиця Зелена
Офісний блок з трьох кімнат, загальною площею 45 м2, четвертий поверх, підлога з ламінату, у приміщенні зроблено євроремонт, цілодобова охорона, ...
оренда офісів львів галицький район зелена
ID: 4484
Ціна: 240 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 3
Метраж, м2: 45
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: Зелена
Офісне приміщення з двох кімнат, загальною площею 29 м2, третій поверх, одна кімната 25,2 друга 4,3 м2, підлога з ковроліну, у приміщенні зроблено євроремонт, ...
оренда офісів львів галицький район зелена
ID: 4487
Ціна: 200 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 2
Клас приміщення: категорія A
Оренда офісів Львів: Кульпарківська
Офісне приміщення загальною площею 17 м2, четвертий поверх, є усі комунікації, підлога з ламінату, у приміщенні зроблено євроремонт, ...
оренда офісів львів франківський район кульпарківська
ID: 4490
Ціна: 165 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 17
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: вул. Чорновола
Оренда офісного приміщення загальною площею 18 м2, у приміщенні є опалення, третій поверх, ...
оренда офісів львів шевченківський район чорновола
ID: 4494
Ціна: 75 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 18
Клас приміщення: категорія B
Офіс в оренду Львів: вул. Хмельницького
Оренда офісного приміщення загальною площею 24 м2, у приміщенні є опалення, третій поверх, є парковка для авто, ...
оренда офісів львів шевченківський район хмельницького
ID: 4498
Ціна: 165 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 24
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: Привокзальна
Приміщення загальною площею 30 м2, 1 кімната, у приміщенні зроблено ремонт, автономне опалення, третій поверх, сигналізація, ...
оренда офісів львів залізничний район привокзальна
ID: 4505
Ціна: 220 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 30
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: Наукова
Офісне приміщення загальною площею 20 м2, у приміщенні є усі комунікації, опалення, інтернет, телефон, парковка для авто, ...
оренда офісів львів сихівський район наукова
ID: 4512
Ціна: 180 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 20
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: Чорновола
Оренда офісного приміщення загальною площею 19 м2, у приміщенні зроблено ремонт, автономне опалення, вікна на проспект, ...
оренда офісів львів шевченківський район чорновола
ID: 4515
Ціна: 275 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 19
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: Героїв УПА
Оренда офісного приміщення загальною площею 19 м2, у приміщенні зроблено євроремонт, автономне опалення, офіс росташован ...
оренда офісів львів франківський район героїв упа
ID: 4518
Ціна: 155 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 19
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: Привокзальна
Офісне приміщення загальною площею 42 м2, перший поверх, у приміщенні зроблено якісний ремонт, охоронець на вході, є усі комунікації, ...
оренда офісів львів залізничний район привокзальна
ID: 4520
Ціна: 90 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 42
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: Городоцька
Оренда офісного приміщення загальною площею 31 м2, у приміщенні зроблено євроремонт, автономне опалення, четвертий поверх, є парковка для машин,...
оренда офісів львів залізничний район городоцька
ID: 4521
Ціна: 280 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 32
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: Центр
Оренда офісного приміщення загальною площею 42 м2 м2, дві кімнати, у приміщенні зроблено євроремонт, автономне опалення, є сучасний ліфт, ...
оренда офісів львів галицький район центр міста
ID: 4526
Ціна: 320 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 2
Метраж, м2: 45
Клас приміщення: категорія A
Оренда офісів Львів на Сахарова
Оренда приміщення під офіс двома кімнатами, загальна площа 36 м2, у приміщенні зроблено ремонт, третій поверх, є усі комунікації, ...
оренда офісів львів галицький район сахарова
ID: 4527
Ціна: 220 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 36
Оренда офісу у Львові: Промислова
Офісне приміщення загальною площею 18 м2, третій поверх, у приміщенні зроблено якісний ремонт, є кондиціонер, охоронець на вході, ...
ID: 4530
Ціна: 165 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 18
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по Чорновола
Офісне приміщення на третьому поверсі загальною площею 19 м2, є опалення, санвузел на поверсі, парковка для авто, ...
оренда офісів львів шевченківський район чорновола
ID: 4543
Ціна: 175 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 19
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: центральна частина
Офісне приміщення на п'ятому поверсі з двох кімнат загальною площею 45 м2, є опалення, санвузел на поверсі, зроблено ремонт, є ліфт, ...
оренда офісів львів галицький район центр міста
ID: 4548
Ціна: 400 грн
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 2
Метраж, м2: 45
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по вул. Дністровській
Приміщення під офіс на п'ятому поверсі загальною площею 24 м2, підлога з ламінату, у приміщенні зроблено євроремонт, цілодобова охорона, ...
оренда офісів львів сихівський район дністровська
ID: 4553
Ціна: 190 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 24
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по вул. Героїв УПА
Приміщення під офіс на другому поверсі загальною площею 22 м2, підлога керамічна плитка, у приміщенні зроблено євроремонт, поруч ...
оренда офісів львів франківський район героїв упа
ID: 4557
Ціна: 155 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 22
Оренда офісів Львів центр міста
Приміщення під офіс на другому поверсі загальною площею 45 м2, дві кімнати, у приміщенні зроблено євроремонт, автономне опалення, поруч ...
оренда офісів львів галицький район центр
ID: 4558
Ціна: 360 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 45
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по Городоцькій
Приміщення під офіс на другому поверсі загальною площею 34 м2, підлога паркет, у приміщенні зроблено євроремонт, поруч ...
оренда офісів львів франківський район городоцька
ID: 4560
Ціна: 180 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 34
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по Вашингтона (район МЕТРО)
Приміщення під офіс на першому поверсі загальною площею 40 м2, у приміщенні зроблено євроремонт, поруч парковка ...
оренда офісів львів личаківський район вулиця вашингтона
ID: 4562
Ціна: 200 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 3
Метраж, м2: 40
Оренда офісів у Львові по Городоцькій
Офісне приміщення загальною площею 24 м2, другий поверх, на поверсі є санвузел, автономне опалення, окремий лічильник ...
ID: 4564
Ціна: 145 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 24
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів на Промисловій
Офісне приміщення загальною площею 18 м2, другий поверх, на поверсі є санвузел, автономне опалення, поруч ...
оренда офісів львів франківський район привокзальна
ID: 4566
Ціна: 130 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 18
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: Шевченка
Офісне приміщення загальною площею 18 м2, другий поверх, на поверсі є санвузел, автономне опалення, цілодобова охорона, ...
оренда офісів львів залізничний район вулиця шевченка
ID: 4568
Ціна: 130 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 18
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів: Зелена
Офісне приміщення загальною площею 12 м2, четвертий поверх, на поверсі є санвузел, автономне опалення, цілодобова охорона, ...
Оренда офісів Львів личаківський район зелена
ID: 4569
Ціна: 200 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 12
Перейти до сторінки: [1] 2 , всього: 81

Ми раді Вас бачити на сайті агенства нерухомості "Квартрум" та готові надати весь спектр послуг по нерухомості
Подобово
Інформація
Комерційна нерухомість Львів продаж.
Комерційна нерухомість у Львові поділяється на декілька напрямків. Перший напрямок - це продаж комерційної нерухомості у Львові. В цю категорію входить весь спектр професійних послуг по нерухомості. В першу чергу, будь-яке агентство, яке надає послуги по продажу комерційної нерухомості, повинно мати досвід в таких операціях, і досвід не віртуальний, а реальний. Крім того, усі серрйозні агентства мають своїх професійних юристів або співпрацюють з відомими юридичними фірмами, які спеціалізуються саме на операціях з нерухомості. При купівлі або продажу нерухомості треба чітко розуміти усю складність таких операцій. Зокрема, це детальний аналіз усіх документів на дану нерухомість, сюди входять перевірка документації на земельну ділянку, перевірка документів на право власності на нерухомість, особлива увага приділяється документам коли об'єкт оформлений на фірму (юридичну особу). Тут, головне, перевірити, щоб даний об'єкт не був під заставою або під арештом. Є певні складності в питанні земельної ділянки, яка знаходиться під об'єктом. При цьому, варто звернути увагу на статус та цільове призначення ділянки: чи ділянка приватна чи в оренді і на скільки років. Також, що стосується документів на земельну ділянку, треба перевірити чи не проходять по самій ділянці червоні лінії (це може означати, що в майбутньому Ваш об'єкт підлягає знесенню у зв'язку з новою транспортною розв'язкою у місті або з забудовою житлового масиву, тощо). Є ще безліч професійних моментів, які в майбутньому можуть принести багато "приємних" несподіванок. Саме тому цю непросту справу бажано доручити професіоналам своєї справи.

Комерційна нерухомість Львів оренда.
Оренда комерційної нерухомості у Львові теж вимагає від агентств професійної підготовки. Треба дуже добре розбиратись в усіх категоріях комерційної нерухомості та постійно володіти повним спектром актуальних пропозицій на ринку нерухомості. Дехто з починаючих агентств знаходять випадково одиничні о'єкти та думають, що вони займаються орендою комерційної нерухомості. Це може означати тільке одне - що такий агент повний дилітант, яких, на жаль, більшість на ринку нерухомості. Справжнє гентство, яке спеціалізується на комерційній нерухомості, завжди вислухає побажання клієнта, врахує усі деталі, надасть професійну консультацію, підбере у своїй базі та апропонує саме ту пропозицію, яку шукає клієнт, а не ту, яку пропонує дилітант, який не має про цю справу жодного уявлення. Як розрізнити професійну фірму по нерухомості від звичайного дилітанта? По-перше, це наявність фірми, яка офіційно зареєстрована та надає послуги по безготівковомуперерахунку, широкий вибір пропозицій по данній категорії, адання чітких консультацій по ціновому діапазону в різних районах міста, області на комерційну нерухомість, якою цікавиться клієнт. Якщо рієлтор починає ухилятись від розмови, то це одразу відчувається, тому що дійсно професіонал може говорити по данній темі годинами. Та, головне, не говорити годинами, а зекономити час клієнта, та, проаналізувавши усі його побажання, "видати" оптимальний варіант та запропонувати дві-три пропозиції аналогічних об'єктів, які шукає клієт. Вся справа в том, що в категорії "комерційна нерухомість" переважають складні параметри пошуку об'єктів, які непросто підібрати не знаючи теми. До таких параметрів можна віднести складську нерухомість чи виробниче приміщення з кран-балкою, або з залізничною колією, або на території має бути потужна підстанція, гарна транспортна розв'язка. Трапляється, що усі ці параметри мають бути в одному комплексі і, крім того, ще безліч різних варіантів. Деколи, щоб підібрати об'єкт по заданим параметрам, навіть у професіоналів це може за'няти певний час (я вже не говорю, що клієнту, який сам спробує зайнятись цією нелегкою справою, підібрати такий об'єкт практично нереально). Головним критерієм швидкого підбору будь-яких приміщень є професіанолізм. Наші професійні фахівці готові надати Вам повний спектр консультацій та підібрати потрібне приміщення в найкоротший час.

Комерційна нерухомість Львів попит.
Попит комерційної нерухомості у Львові останнім часом (особливо у напрямку продаж) суттєво знизився. Ця ситуація пов'язана частково з кризою. До таких об'єктів відносяться: продаж маленьких офісних приміщень, продаж невеликих складів, продаж виробничих риміщень, продаж автосервісу, автомийки, шиномонтажу. Ці категорії найбільш користуються попитом серед населення. Розглядаються і більші пропозиції великими площами - такі як продаж виробничо-складськизх приміщень у Львові, але усі ці пропозиції розглядають при умові адекватних, а то й занижених цін. Треба розуміти, що ціни на нерухомість не можуть падати нижче її собівартості. Собівартість - це означає, що ціна на нерухомість визначається за допомогою експертної оцінки, в якій враховується вартість будівництва, стан конструкції на данний момент, підведення комунікацій. Тому зараз експерти, як правило, надають реальну вартість приміщення. Єдиним моментом тут все ж таки є місце розташування. Погодьтесь, офіс з однаковими параметрами на початку вулиці Зеленої у Львові не може коштувати однаково з аналогічним магазином на кільцевій дорозі. Тому зазор по цінам завжди був і буде, та який прив'язаний до місця розташування. Ми пропонуємо безкоштовне розміщення Ваших об'єктів на нашому порталі у різні категорії. Для цього потрібно зайти в меню "заявка" та розмістити свою пропозицію.

Житлова нерухомість Львів.
Розділ "житлова нерухомість у Львові" можна поділити на чотири основних категорії: довгострокова оренда квартир у Львові, продаж квартир у Львові, подобова оренда квартир у Львові, та великий розділ, в який входять всі решта розділи - такі як: оренда, продаж особняків у Львові, таунхаусів, пентхаусів та багато інших варіантів житлової нерухомості. є ще один пункт, який вартий уваги - це продаж земельних ділянок у Львові. Цей пункт взагалі можна віднести в окрему категорію. Основним попитом серед населення користується довготривала оренда квартир у Львові - це 90% замовлень будь-якого агентства нерухомості. Останнім часом квартири, які здаються у довготривалу оренду у Львові, суттєво подорожчали й відбулось це з багатьох причин. По-перше, інфляція національної валюти гривні, по-друге, великий наплив студентів, які останнім часом забирають в оренду усі дешеві квартири, та, по-третє, загальна тенденція після чемпіонату з футболу Євро-2012 - наплив туристів та гостей нашого міста. У сегменті "продаж квартир у Львові" теж є певні зрушення, попитом користуються, переважно, однокімнатні та двокімнатні квартири у Львові. Завдяки появі на ринку великої кількості пропозицій ціни на квартири потроху знизились та стабілізувались. Купити квартиру у Львові стало значно легше та дешевше, ніж у докризовий період. Подобова оренда квартир у Львові досить популярна серед гостей нашого міста. Такі варіанти як оренда квартири подобово на вихідні у Львові треба замовляти за два тижні наперід, а ось варіант оренда квартири на Новий рік та Різдв'яні свята у Львові взагалі замовляються за два місяці наперід. Звичайний варіант оренди квартири у Львові можна замовити за декілька днів. Продаж земельних ділянок у Львові - це дуже складна тема, по-перше, в цьому ціновому діапазоні ділянки продаються переважно без підведення комунікацій, по-друге, постійне подорожчання будівельних матеріалів не сприяє для нового будівництва. По-третє, оформлення усіх дозвільних документів займає багато часу. Тому віддається перевага земельним ділянкам, на яких побудована будь-яка споруда у вигляді сараю, яку з часом можна реконструювати, та простіше переоформити усі необхідні документи.

оренда складів у Львові, оренда офісів у Львові, оренда магазинів у Львові, оренда виробничих приміщень у Львові
 
заявка Подати заявку на
житлову нерухомість
адресний довідник міста Львова
ОстаннєВи не переглянули жодного об'єкта нерухомостіНовини
УКРАЇНА ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА 19-та сесія 6-го скликання УХВАЛА № 4269 від 29.01.2015 Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2011 № 664 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“ Первинна редакція: Остаточна редакція: Відповідно до Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи“, керуючись Податковим кодексом України, відповідно до п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ міська рада ухвалила: 1. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 14.07.2011 № 664 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“ (зі змінами), виклавши його у новій редакції (додається). 2. Департаменту “Адміністрація міського голови“ оприлюднити цю ухвалу у засобах масової інформації. Відповідальний: директор департаменту “Адміністрація міського голови“. 3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію фінансів та планування бюджету.
1. Якщо людина володіє квартирою і будинком одночасно, то чи сумуватимуться площі при визначенні суми податку? Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості Відповідно до підпункту 266.7.1 пункту 266.7 статті 222 Податкового кодексу України (далі - Кодекс). За наявності у власності платника податку більше одного об'єкта житлової нерухомості одного або різних типів, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об'єктів зменшеної відповідно до підпункту 266.4.1 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу та пільги органів місцевого самоврядування з неоподатковуваної площі таких об'єктів (у разі її встановлення), та відповідної ставки податку. 2. Якщо людина володіє кількома об'єктами, які окремо не підпадають під оподаткування, чи сумуватимуться загальні площі для визначення податку? За наявності у власності платника податку більше одного об'єкта житлової нерухомості одного або різних типів, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об'єктів
Пошук оренда складів у Львові різних параметрів. Як усім відомо, склади поділяються на категорії (клас А, B, C, D) та типи, про які дуже мало інформації в інтернеті. Різнопланові типи складів - що це таке? На сьогоднішній день є велика кількість різних типів складів. Наприклад, оренда складів з рампою, у яких, переважно, розміщують харчову та побутову групу товарів, оренда складів без рампи - це може бути або будівельна група або промислова група. Оренда складів ангарного типу - в таких складах розміщують продукцію, яка не дуже "боїться" холоду та гризунів, оренда складів з відповідальним зберіганням - це логістичні центри, в яких розміщується продукція на палетах та береться орендна плота не за метр квадратний, а за зберігання певної кількості палет на добу. Оренда маленьких складів, переважно, використовується для зберігання дрібної продукції.
Усі офісні приміщення поділяються на певні загальноприйняті параметри. Підбір офісів в оренду у Львові за заданими клієнтом параметрами - дуже складна робота. В першу чергу, офісні приміщення поділяються по площі. Кожен орендар спочатку визначає для себе необхідний для нього метраж офісу. Як вирахувати необхідну площу офісу для своїх працівників? Усе дуже просто. Окремі кабінети повинні мати ті працівники, при роботі яких має бути спокій. Це, в першу чергу, бухгалтер, юрист, головний інженер, і, звісно, директор. Відділ менеджменту можна розсадити в одному великому кабінеті при умові достатнього робочого простору для кожного працівника. Саме з цих міркувань і треба планувати метраж офісного приміщення. Другим і теж дуже важливим чинником є добирання персоналу на роботу.
У Львові найросповсюдженішим бізнесом є відкриття власного закладу харчування. Це пов'язано з туристами, які постійно прибувають до міста. На даний момент треба розуміти, що приміщення під кафе, по-перше, має мати погодження відповідних інстанцій,...
Знайти офісне приміщення у Львові в оренду і при цьому зекономити гроші. Середні ціни на офісні приміщення у Львові - це 80 грн за м2, та, як правило, Ви повинні додатково оплатити усі комунальні послуги за електроенергію та за опалення...
Щоб знайти магазин в оренду у центральній частині міста, в першу чергу, треба прорахувати його економічну доцільність. Далеко не кожен вид діяльності може окупити вартість оренди у центрі Львова. Переважно, це магазини, котрі мають відношення до всесвітньо відомих брендів...
Кожен бізнесмен мріє купити собі власне офісне приміщення у Львові. На данний час є хороші пропозиції на офісні приміщення у Львові. Переважна більшість таких пропозицій пропонується у новобудовах. По-перше, це найдешевший варіант, а, по-друге, при купівлі такого офісу ...
Для тих, хто зібрався придбати магазин у центральній частині міста Львова слід визначитись з вартістю такого приміщення. Ціни на магазини у центральній частині залежать від місця розташування і тут існує дуже великий діапазон - від 2000 до 10 000 тисяч умовних одиниць за 1 м2. Максимальна вартість на такі приміщення....
Подобова оренда квартир дуже сильно користується попитом у Львові серед гостей нашого міста. Зазвичай, усі квартири на вихідні та свята зарезервовані за тиждень до того. Чим є краща подобова оренда квартир у Львові від готелів, а тим, що клієнт відчуває себе як вдома. Подобова оренда на ціновий діапазон ...
Стан ринку нерухомості у Львові за 2012 рік. За останній рік на ринку Львівської нерухомості відбулись незначні зрушення по продажу квартир. Особливим попитом, як завжди, користуються однокімнатні квартири - при тому чим дешевше, тим краще. Продаж двокімнатних квартир у Львові стоїть на другому місці...
Де знайти довгострокову оренду квартири у Львові за помірну ціну? Цим питанням переймаються більшість потенційних орендарів, які шукають житло у Львові. Найкращі варіанти квартир вважаються ті, які розташовані біля зручної транспортної розв'язки. В таких квартирах, як правило, є сучасні меблі, якісний ремонт ...
Повний штиль у продажу особняків по Львову та Львівській області. Ціновий діапазон на престижні особняки впав до найнижчої відмітки. Середня ціна на нормальний особняк становить біля 170 000 доларів. На даний момент такий особняк охоче віддають за 130 000 - 120 000 доларів. При цьому, бажаючих ........
Офісні комплекси у Львові потерпають від власної цінової політики. Ситуація, яка склалась в офісних комплексах Львова - з ненайкращих. Виживає тільки той, хто тримає руку на пульсі. У Львоі є розподіл ціни на оренду офісних приміщень, ті приміщення, які розташовані .....
Ринок комерційної нерухомості почав рухатись ближче до центральної частини Львова - це пов'язано з такими факторами - під час кризи багато приміщень у ближньому центрі Львова звільнилось. А ті компанії, які раніше знаходились на відшибі та не могли собі дозволити переїхати ......