(067) 748-745-0
(050) 075-69-48
Головна Наші партнери Контакти Іновації Документи
 
Блокнот
У блокноті 0 об'єкт(-ів).
Додайте пропозиції, які Вас зацікавили клікнувши на "Додати у блокнот".
Комерційна
Карта
Житлова
Квартири
Фотогалерея
Інформація
Оренда, продаж та купівля нерухомості у Львові та у Львівській області

Вам потрібно орендувати, продати або купити квартиру? на порталі "КварТрум" Ви знайдете різноманітну інформацію у категоріях "Житлова нерухомість Львів" або "Комерційна нерухомість Львів" по об'єктам нерухомості, які продаються або здаються в оренду у Львові та у Львівській області

Наші фахівці щоденно моніторять ринок нерухомості у Західному регіоні, завдяки чому ми володіємо найбільш повною базою даних, яка поповнюється і оновлюється щодня.

На сьогоднішній день наша база данних складається з широкого діапазону пропозицій по житловій та комерційній нерухомості. Це дозволяє нам швидко та якісно виконувати підбір об'єктів по заданим параметрам.

Також ми приділяємо значну увагу юридичній стороні питання. Фахові юристи, котрі спеціалізуються саме по нерухомості, завжди готові проконсультувати Вас та нададуть потрібну допомогу по підготовці документів та супроводу Вашої угоди.

За детальною інформацією
звертайтесь по телефонам

(067) 748-745-0 або (050) 075-69-48

e-mail: kvartroom@i.ua
 
Хочете вигідно продати чи здати Вашу нерухомість? Подайте заявку і ми зв'яжемось з Вами в найкоротший строк. З нами працювати легко і зручно!
Важливо!
Послуги

Офісні приміщення у Львові (201)

Оренда офісів у Львові: 

 

Класифікація офісних приміщень "A" "B" "C" "D" "E"

Щоб придбати або зняти в оренду офісне приміщення у Львові майбутньому клієнту не просто зорієнтуватись у великому виборі пропозицій на ринку комерційної нерухомості Львова. Серед пропозицій трапляється багато різних варіантів - оренда офісів у Львові в бізнес-двориках , оренда офісів у Львові у бізнес-центрах, оренда Офісних приміщень у житлових будинках, офіси цілими блоками в адмінбудівлях державних організацій, та офісні приміщення в офісних комплексах, які безпосередньо спеціалізуються на цьому. На сьогоднішній день ринок комерційної нерухомості, особливо у категорії оренда офісних приміщень у Львові, переповнений, та, за бажанням, можна знайти будь-який варіант офісного приміщення - від маленького дешевого варіанта офісу до великого та комфортабельного у центрі Львова. Також збільшились пропозиції по оренді офісів у Львові вільного планування для великих та солідних компаній.

Ще з десять років тому в Україні не було затверджено жодних стандартів, за якими можна було б класіфікувати офісні приміщення.  Та, для того щоб порівняти їх якість та вартість оренди у 2004 році по Україні була розроблена нова система розподілу на класіфікації офісних приміщень, яка була адаптована під українські реалії, і з того часу можна офіційно розподіляти офісні приміщення на категорії класу:"A" "B" "C" "D" "E".

Основними чинниками підбору приміщень по категоріям стали:

1. Оренда офісів Львів - розташування

Розташування офісного приміщення. Це перший фактор, на який звертає увагу кліент. Звісно, найкращими варіантами є ті, котрі розташовані у центральній частині Львова або у ближньому центрі на відстанні двух - трьох кілометрів від центру. Львів - це дуже спеціфічне місто завдяки своїй архітектурі. Тому тут у центральній частині практично не має офісних бізнес-центрів класу "A". Переважна більшість існуючих бізнес-центрів класу "А" розташовані на відстані малого кільця Львова. Такі бізнес-центри користуються попитом серед великих компаній, які не мають бажання знімати офіси у центрі Львова щоб не мати проблем з парковкою авто та постійними корками та заторами.

2. Оренда офісу у Львові - сучасний вигляд

Другим важливим фактором є загальний вигляд будівлі, гарний сучасний фасад, наявність окремого презентабельного входу, наявність сучасних ліфтів, коли збудована будівля та по яких технологіях, внутрішнє планування, якість ремонту та дизайнерських рішень. Сукупність цих чинників відіграє велику роль у виборі офісного приміщення.

3. Оренда офіса Львів - комфортабельність

У класифікацію також входять такі параметри як інженерні системи, це - наявність вентиляції, кондиціонування приміщення, якісна електрична проводка, потужні оптоволоконні системи для безперебійної та швидкої роботи в мережі Інтернет, економні та сучасні системи опалення та інші технологічні вимоги, які мають відповідати певному класу офісної будівлі.

4. Оренда офісу у Львові - безпека

Система безпеки теж є одним з основновних крітеріїв класифікації приміщення. Приміщення має бути обладнане протипожежною та охоронною  сигналізаціями, мати аварійний вихід, системи відеоспостереження, рецепція при вході в будівлю, охоронювана парковка для авто.


Класифікація офісних приміщень поділяється на категорії "A" "B" "C" "D" "E": Оренда офісів у Львові - усіх категорій
Цікавим фактом стало те, що власники нерухомості придумали ще додаткове визначення категорій і ввели таке поняття як "-" та "+", що  абсолютно не має жодного значення для клієнта, але тут відіграє більше психологічний фактор. Для прикладу, будівля категорії "B" або "B+". Погодьтесь, "B+" звучить майже як "A" клас, але далеко до нього не "дотягує".

Критерії, по яких класифікують офісні комплекси у Львові та в Україні.

1. Розташування офісної споруди повинно бути у центральній частині міста або в бізнес-кварталі, розташований на зручній транспортній розв'язці міста.

2. Професійний персонал та менеджмент. Прозорість у роботі та бухгалтерських розрахунках з клієнтом.

3. Обов'язкова наявність рецепції з сучасною пропускною системою.

4. Висота офісного приміщення повинна бути не менше ніж 2.70 м.

5. Охоронювана автопарковка з розрахунку 100 м2 офісу на одне паркомісце.

6. Економна система енергозбереження у будівлі, дизельні генератори.

7. Системи кондиціонування, вентиляції та опалення.

8. Вільне планування приміщення з перспективою перепланування перегородками під конкретні потреби клієнта.

9. Сучасні швидкісні оптоволоконні лінії різних провайдерів, які забезпечують безперебійну роботу комплексу.

10. Коефіцієнт користування загальною площею не повинен перевищувати 12%.


Додаткові вимоги до класифікації приміщень:

1. Фасадний вхід в офісний комплекс повинен бути розташований з фронтальної частини будівлі.

2. Мінімальна площа поверху будівлі повинна бути не менш ніж 500 м2.

3. Можливість підключення комунікацій інформсистем повинно бути по усьому поверху.

4. Наявність сучасних ліфтів, час очікування яких не перевищує 30 секунд.

5. Розташування офісного комплексу поблизу зручних транспорних розв'язок.

6. Наявність поблизу комплексу кафе або їдальні, де може пообідати персонал орендаря.

7. Навантаження на підлогу повинно бути не менш ніж 450 кг на 1 м2.


Класифікація приміщень по категоріям "A" "B" "C" "D" "E".

Офісні бізнес-центри категорії "A":  Оренда офісів Львів - категорії "А"

В першу чергу, офісні приміщення класу "A" - це елітні пропозиції представницького класу на ринку нерухомості, які розташовані переважно у  найкращих місцях центральної частини міста з шикарною рецепцією. Офісні бізнес-центри категорії "A" мають відповідати усім міжнародним стандартам та вимогам. Будівля повинна бути новозбудована або грамотно реконструйована з урахуванням усіх технологій. Поверхи мають мати вільне планування та сучасні інженерні мережі з дотриманням певних стандартів. Наявність сучасних парковок підземних та наземних, наявність кваліфікованого персоналу як менеджменту, власна служба безпеки, яка цілодобово контролює усю ситуацію в комплексі. В комплексах такого класу є наявність власних закладів харчування, спортивних клубів, салонів краси. Орендувати офіс в бізнес-центрі категорії "A" - це завжди престижно та солідно, що, у свою чергу, надає особливий статус елітності. 


Офісні бізнес-центри категорії "В":  Оренда офісів у Львові - категорії "В"

Офісні бізнес-центри класу "В" практично не відрізняються від офісних бізнес-центрів класу "A" (крім місця розташування  та менш представницькими апартаментами). Офіси класу "В" - це пропозиція переважно робочого та бюджетного варіанту. В таких офісних комплексах розташовуються в основному фірми або підприємці, які воліють досягти формули "ціна-якість". В таких комплексах поділ поверхів здійснюється на кабінетну систему, де можна вмістити основну кількість персоналу орендаря. Такі комплекси часто називають "бюджетними", що в період кризи надзвичайно важливо для клієнтів.  


Офісні центри категорії "С": Оренда офісу Львів - категорії "С"

Це найширша категорія офісів у Львові. До цієї категорії підпадають реконструйовані гуртожитки, адмін-будівлі, та різного плану  приватні будівлі, перероблені під офісні комплекси. Різниця Офісів категорії "С" полягає у менш презентабельному розташуванні, загальному вигляді будівлі та наявності внутрішніх комунікацій, таких як - кондиціонування та системи вентиляції, рецепції у таких комплексах теж переважно немає, в кращому випадку - це охорона на вході. Але слід врахувати, що ціни в таких комплексах ще на порядок нижчі від категорії офісів "A", "B". 


Офісні приміщення категорії "D", "E": Оренда офісів Львів - категорії "D"

У категорію "D" та "E" входять офіси, які потребують ремонту та переобладнання інженерних мереж. Це офісні приміщення, котрі розташовані  у промислових зонах, напівпідвальних приміщеннях та колишніх державних установах. Приміщення категорії "D" та "E" переважно без опалення які доводиться опалювати переважно електрокалориферами. Ціновий діапазон на такі приміщення може відповідати їхньому стану та складати таку саму вартість як за технічні приміщення.


Існує ще одна класифікація приміщень у приватному секторі - для загальної уяви стану приміщення.

Якщо реально підійти до такого питання, то серед ріелторів Львова розподіл приміщень по класифікації відбувається залежно від стану приміщення. таким чином, оренда офісу в центрі Львова приватного типу з фасадним входом та дизайнерським ремонтом може запросто кваліфікуватись як категорія "A".Офісне приміщення з гарним євроремонтом та зручним розташуванням відноситься до категорії "В". Такі приміщення знаходяться переважно  у бізнес-двориках старого міста. Попит на такі приміщення є постійним завдяки їхній компактності та зручності у розташуванні. Користування та оплата комунальних послуг у таких приміщеннях регулюється самим орендарем, що, у свою чергу, значно економить бюджет фірми. Усі решта категорії "D","E" - це приміщення, які розташовані у промислових зонах, у місцях з поганою транспортною розв'язкою,  або з поганим ремонтом самого приміщення. Такі приміщення винаймають фірми, які переважно прив'язані до конкретного виробництва або складу. Всім зрозуміло, що при такій різноманітності пропозицій та варіантів оренди на ринку комерційних пропозицій важко орінтуватись у класіфікації офісних приміщень, тим паче, якщо ти не фахівець у цій галузі. Тому кваліфіковані фахівці по нерухомості завжди прийдуть на допомогу у пошуках потрібного варіанту, який Ви замовите за потрібними параметрами та ціновим діапазоном.

 

Оренда офісних приміщень усіх категорій у Львові:

Оренда офісу Львів двома поверхами
Оренда офісних приміщень загальною площею 500 м2, є два санвузла, опалення, окремий вхід з коридору, кабінетна система, кабінети по 45 м2, є парковка для авто, цілодобова охорона, ...
оренда офісу львів личаківський район зелена
ID: 4626
Ціна: договірна
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 500
Клас приміщення: категорія B
Оренда мансардних офісів у Львові
Оренда офісу у Львові мансардного типу загальною площею 350 м2, на поверсі та в офісах зроблено якісний євроремонт, є два санвузла, окремий вхід з коридору, є парковка для авто, ...
оренда офіса львів мансардного типу
ID: 4627
Ціна: договірна
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 350
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу з гарним євроремонтом у Львові
Оренда офісу у Львові загальною площею 85 м2, на поверсі та в офісах зроблено якісний євроремонт, є парковка для авто, цілодобова охорона, ...
оренда офісу у львові сихівський район сихів
ID: 4628
Ціна: 80 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 85
Клас приміщення: категорія B
Оренда офіса Львів цілим блоком Сахарова
Оренда офісного приміщення загальною площею 240 м2, на поверсі та в офісах зроблено якісний євроремонт, цілодобова ...
оренда офіса львів франківський район сахарова
ID: 4629
Ціна: 80 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 7
Метраж, м2: 240
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу з меблями у Львові
Оренда офісу загальною площею 18 м2, в офісі зроблено якісний євроремонт, є меблі, цілодобова охорона, ...
оренда офісу у львові залізничний район городоцька
ID: 4630
Ціна: 90 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 18
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по вулиці Зелена
Офісне приміщення загальною площею 16 м2, другий поверх, цілодобовий доступ
оренда офісів львів личаківський район зелена
ID: 4670
Ціна: 75 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 16
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по вулиці Городоцька
Офісне приміщення загальною площею 18 м2, четвертий поверх, доступ у робочі дні, парковка для авто. санвузел на поверсі,
оренда офісів львів залізничний район городоцька
ID: 4671
Ціна: 55 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 18
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів по вулиці Б. Хмельницького
Офісне приміщення загальною площею 18 м2, третій поверх, доступ у робочі дні, парковка для авто. санвузел на поверсі,
оренда офісів львів хмельницького
ID: 4672
Ціна: 55 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Кількість кімнат: 1
Метраж, м2: 18
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів (Личаківський район)
Офісне приміщення загальною площею 12 м2, четвертий поверх, цілодобова охорона, парковка для авто. санвузел на поверсі,
оренда офісів львів мансардного типу
ID: 4673
Ціна: 65 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 12
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів Личаківський район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 32 м2, четвертий поверх, у приміщенні зроблено гарний ремонт, є опалення, телефон, інтернет, ...
оренда офісів львів личаківський район зелена
ID: 4675
Ціна: 65 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 32
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів Франківський район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 40 м2, третій поверх, у приміщенні зроблено гарний ремонт, є опалення, ...
оренда офісів львів наукова
ID: 4680
Ціна: 50 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 40
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів Залізничний район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 20 м2, третій поверх, у приміщенні зроблено гарний ремонт, є опалення, телефон, інтернет, ...
оренда офісів львів городоцька
ID: 4681
Ціна: 90 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 20
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Личаківський район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 45 м2, шостий поверх, у приміщенні зроблено ремонт, поруч можна припаркувати машину, є опалення, телефон, ...
оренда офісу у львові личаківський район зелена
ID: 4682
Ціна: 75 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 45
Клас приміщення: категорія B
Оренда офіса Львів Личаківський район м. Львів
Оренда офісного приміщення цилим поверхом загальною площею 250 м2, четвертий поверх мансардного типу, у приміщенні зроблено ремонт, ...
оренда офіса львів у личаківському районі
ID: 4683
Ціна: 55 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 250
Клас приміщення: категорія B
Оренда офіса Львів Сихівський район Зелена
Оренда офісного приміщення цилим поверхом загальною площею 450 м2, шостий поверх мансардного типу, у приміщенні зроблено ремонт,...
оренда офіса львів сихівський район зелена
ID: 4684
Ціна: 100 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 450
Клас приміщення: категорія B
Оренда офіс Львів Сихівський район м. Львів
Оренда офісного приміщення цилим поверхом загальною площею 400 м2, другий поверх, у приміщенні зроблено ремонт, є опалення, телефон, ....
оренда офіс львів сихівський район сихів
ID: 4686
Ціна: 120 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 400
Клас приміщення: категорія B
Оренда офіса Львів Личаківський район Зелена
Оренда офісного приміщення загальною площею 50 м2, четвертий поверх, у приміщенні зроблено ремонт, є опалення, телефон, інтернет, ....
Оренда офіса Львів личаківський район зелена
ID: 4687
Ціна: 75 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 50
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів Галицький район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 30 м2, третій поверх, у приміщенні зроблено ремонт, поруч можна припаркувати машину, є опалення, телефон,...
оренда офісів львів центральна частина
ID: 4688
Ціна: 90 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 30
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Сихівський район м. Львів
Оренда офісного приміщення преміум класу загальною площею 80 м2, два кабінети, другий поверх, у центрі житлового масиву,...
оренда офісу у львові сихівський район червоної калини
ID: 4690
Ціна: 120 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 80
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Шевченківський район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 40м2, перший поверх, у приміщенні зроблено ремонт, поруч можна припаркувати машину, ...
довготривала оренда офісів львів замарстинівська
ID: 4691
Ціна: 80 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 40
Клас приміщення: категорія B
Оренда офіс Львів Галицький район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 180 м2, три кімнати, у приміщенні зроблено ремонт, перший поверх, є усі комунікації, інтернет, телефон, приміщення ...
оренда офіс львів галицький район центр
ID: 4692
Ціна: 120 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 180
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Сихівський район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 78 м2, три кімнати, у приміщенні зроблено ремонт, перший поверх, є усі комунікації, інтернет, телефон, ..
оренда офісу у львові сихівський район зелена
ID: 4698
Ціна: 80 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 78
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Личаківський район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 60 м2, три кімнати, у приміщенні зроблено ремонт, перший поверх, є усі комунікації, інтернет, ...
оренда офісу у львові личаківський район вашингтона
ID: 4700
Ціна: 80 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 60
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів Залізничний район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 18 м2, одна кімната, у приміщенні зроблено ремонт, третій поверх, є усі комунікації, інтернет, ...
оренда офісів львів городоцька
ID: 4701
Ціна: 55 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 18
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Личаківський район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 25 м2, у приміщенні зроблено ремонт, третій поверх, є усі комунікації, інтернет, телефон, приміщення частково з меблями, ...
оренда офісу у львові у личаківському районі зелена
ID: 4712
Ціна: 90 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 90
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів Залізничний район м. Львів
Оренда маленького офісу загальною площею 18 м2, у приміщенні зроблено сучасний ремонт, третій поверх, є усі комунікації, інтернет, телефон, ..
оренда офісів львів з меблями
ID: 4713
Ціна: 55 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 18
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Галицький район м. Львів
Оренда офісів цілим блоком загальною площею 70 м2, у приміщенні зроблено сучасний ремонт, третій поверх, є усі комунікації, інтернет, телефон, ..
оренда офісу у львові центр міста
ID: 4716
Ціна: 100 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 70
Клас приміщення: категорія B
Оренда офіс Львів Сихівський район м. Львів
Оренда офісів цілим поверхом загальною площею 300 м2, у приміщенні зроблено сучасний ремонт, третій поверх, є усі комунікації, інтернет, телефон, парковка біля офісу, ...
оренда офіс львів на сихові
ID: 4717
Ціна: 65 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 300
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Залізничний район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 55 м2, дві кімнати, у приміщенні зроблено ремонт, третій поверх, є усі комунікації, інтернет, телефон, ...
оренда офісу у львові залізничний район
ID: 4722
Ціна: 65 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 55
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів Сихівський район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 26 м2, у приміщенні зроблено ремонт, другий поверх, є усі комунікації, інтернет, телефон, ...
оренда офісів львів на сихові
ID: 4727
Ціна: 45 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 26
Клас приміщення: категорія C
Оренда офісу у Львові Галицький район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 60 м2, у приміщенні зроблено ремонт, перший поверх, є усі комунікації, інтернет, телефон, ...
оренда офісу у львові центр міста проспект свободи
ID: 4730
Ціна: 100 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 60
Клас приміщення: категорія B
Оренда офіс Львів Галицький район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 22 м2, у приміщенні зроблено ремонт, третій поверх, є усі комунікації, інтернет, телефон, приміщення з опаленням, ...
оренда офіс львів у ближньому центрі
ID: 4731
Ціна: 90 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 22
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Шевченківський район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 18 м2 м2, у приміщенні зроблено сучасний ремонт, другий поверх, є усі комунікації, інтернет, телефон,
оренда офісу львів другий поверх
ID: 4737
Ціна: 65 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 18
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Сиховський район Луганська
Оренда офісу загальною площею 90 м2 м2, у приміщенні зроблено сучасний ремонт, перший поверх, є усі комунікації, інтернет, ..
оренда офісу у львові з євроремонтом
ID: 4740
Ціна: 120 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 90
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Залізничний район м. Львів
Оренда офісу загальною площею 35 м2 м2, у приміщенні зроблено ремонт, третій поверх, є ліфт, комплекс при дорозі, парковка ...
Оренда офісу у Львові довгостроково
ID: 4743
Ціна: 55 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 35
Клас приміщення: категорія B
Оренда офіс Львів Галицький район м. Львів
Оренда офісних приміщень цілим поверхом, загальною площею 200 м2, приміщення мансардного типу, у приміщенні зроблено ремонт, ...
оренда офіс львів центр
ID: 4744
Ціна: 170 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 200
Клас приміщення: категорія A
Оренда офіс Львів Личаківський район м. Львів
Оренда офісних приміщень цілим поверхом, загальною площею 160 м2, приміщення мансардного типу, у приміщенні зроблено ремонт, четвертий поверх, ...
оренда офіс львів личаківський район
ID: 4746
Ціна: 90 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 160
Клас приміщення: категорія B
Оренда офіса Львів Сихівський район Луганська
Оренда офісного приміщення загальною площею 100 м2, у приміщенні зроблено ремонт, перший поверх, при дорозі, парковка біля офісу, цілодобовий доступ, ...
оренда офіса львів сихівський район при дорозі
ID: 4747
Ціна: 120 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 100
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів Личаківський район м. Львів
Оренда офісного приміщення загальною площею 40 м2, у приміщенні зроблено ремонт, третій поверх, ближній центр, парковка біля офісу,...
оренда офісів львів у личаківському районі
ID: 4748
Ціна: 90 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 40
Оренда офісу у Львові Галицький район м. Львів
Оренда офісного приміщення загальною площею 58 м2, у приміщенні є всі комунікації, дві кімнати, центр міста, перший поверх,...
оренда офісів у львові у галицькому рвйоні центральна частина
ID: 4749
Ціна: 6000 грн
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 58
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів Галицький район центр
Офісне приміщення загальною площею 50 м2, у приміщенні зроблено ремонт, дві кімнати, окремий вхід, перший поверх, є опалення, сигналізація, парковка для авто.
оренда офісів львів на першому поверсі
ID: 4754
Ціна: 120 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 50
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісів Львів Зелена
Офісне приміщення загальною площею 20 м2, у приміщенні зроблено ремонт, третій поверх, є опалення, цілодобова охорона, ...
оренда офісів львів з парковкою для авто
ID: 4756
Ціна: 80 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 20
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Галицький район центр міста
Оренда офісного приміщення загальною площею 65 м2, третій поверх, у приміщенні є усі комунікації, автономне опалення, парковка для машин, ...
оренда офісу у львові галицький район центр
ID: 4757
Ціна: 90 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 65
Оренда офіса Львів Галицький район Центр
Офісне приміщення загальною площею 220 м2, 5 кабінетів по 40 м2, четвертий поверх, сучасний ліфт, гарний ремонт, цілодобова охорона, доступ у робочі дні, ..
оренда офіса львів галицький район центральна частина
ID: 4758
Ціна: 170 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 220
Клас приміщення: категорія A
Продаж приміщення під офіс Хімічна
Продаж офісного приміщення загальною площею 140 м2, у приміщенні є усі комунікації, перщий поверх, автономне опалення, парковка для авто, сигналізація, ...
продаж офісного приміщення львів
ID: 4759
Ціна: 100 000 $
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: продаж комерційної нерухомості
Метраж, м2: 140
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу у Львові Шевченківський район
Офісне приміщення загальною площею 91 м2, 5 кабінетів по 18 м2, четвертий поверх, цілодобова охорона, доступ у робочі дні,...
оренда офісу у львові з євроремонтом та автономним опаленням
ID: 4763
Ціна: 85 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 91
Клас приміщення: категорія B
Оренда офіса Львів- Сихівський район
Оренда офісного поверху кабінетами по 15 м2, загальна площа 300 м2, четвертий поверх, у приміщеннях зроблено євроремонт, ....
оренда офіса львів на довготривалий термін
ID: 4768
Ціна: 70 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 300
Клас приміщення: категорія B
Оренда офісу Львів для програмістів
Офісне приміщення загальною площею 1400 м2, другий поверх, є велика парковка для машин, санвузли, опалення, ...
оренда офісу львів під програмістів
ID: 4774
Ціна: 40 грн м2
Тип об'єкта: офісне приміщення
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 1400
Клас приміщення: категорія B
Оренда офіса Львів Стрийська
Офісне приміщення загальною площею 300 мз, потребує ремонту, другий поверх, є ліфт, на рік віддається по 40 грн м2, у приміщенні є опалення, ..
оренда офіса львів сихівський район стрийська, офіси по вулиці стрийська, офіс з кабінетною системою, знайти офіс по стрийській, як доїхати на автобусі до офіса на стрийській, офіси кабінетної системи, перелік офісів по стрийській, середні ціни на офіси у львові
ID: 4775
Ціна: 40 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 300
Клас приміщення: категорія C
Оренда офісів Львів Сихівський район
Оренда приміщення на четвертому поверсі загальною площею 15 м2, приміщення мансардного типу, є усі комунікації, санвузел на поверсі,...
довготривала оренда офісів у львові, оренда офісу у сихівському районі, оренда маленького офісу у львові, знайти офіс у львові, офісні приміщення малої площі, знайти дешевий офіс у львові, перелік офісів у львові, як добратись до офісу на маршрутці, зручні офіси з меблями.
ID: 4776
Ціна: 70 грн м2
Тип об'єкта: офіс
Призначення: оренда комерційної нерухомості
Метраж, м2: 15
Перейти до сторінки: 1 2 3 [4] 5 , всього: 204

Ми раді Вас бачити на сайті агенства нерухомості "Квартрум" та готові надати весь спектр послуг по нерухомості
Подобово
Інформація
Комерційна нерухомість Львів продаж.
Комерційна нерухомість у Львові поділяється на декілька напрямків. Перший напрямок - це продаж комерційної нерухомості у Львові. В цю категорію входить весь спектр професійних послуг по нерухомості. В першу чергу, будь-яке агентство, яке надає послуги по продажу комерційної нерухомості, повинно мати досвід в таких операціях, і досвід не віртуальний, а реальний. Крім того, усі серрйозні агентства мають своїх професійних юристів або співпрацюють з відомими юридичними фірмами, які спеціалізуються саме на операціях з нерухомості. При купівлі або продажу нерухомості треба чітко розуміти усю складність таких операцій. Зокрема, це детальний аналіз усіх документів на дану нерухомість, сюди входять перевірка документації на земельну ділянку, перевірка документів на право власності на нерухомість, особлива увага приділяється документам коли об'єкт оформлений на фірму (юридичну особу). Тут, головне, перевірити, щоб даний об'єкт не був під заставою або під арештом. Є певні складності в питанні земельної ділянки, яка знаходиться під об'єктом. При цьому, варто звернути увагу на статус та цільове призначення ділянки: чи ділянка приватна чи в оренді і на скільки років. Також, що стосується документів на земельну ділянку, треба перевірити чи не проходять по самій ділянці червоні лінії (це може означати, що в майбутньому Ваш об'єкт підлягає знесенню у зв'язку з новою транспортною розв'язкою у місті або з забудовою житлового масиву, тощо). Є ще безліч професійних моментів, які в майбутньому можуть принести багато "приємних" несподіванок. Саме тому цю непросту справу бажано доручити професіоналам своєї справи.

Комерційна нерухомість Львів оренда.
Оренда комерційної нерухомості у Львові теж вимагає від агентств професійної підготовки. Треба дуже добре розбиратись в усіх категоріях комерційної нерухомості та постійно володіти повним спектром актуальних пропозицій на ринку нерухомості. Дехто з починаючих агентств знаходять випадково одиничні о'єкти та думають, що вони займаються орендою комерційної нерухомості. Це може означати тільке одне - що такий агент повний дилітант, яких, на жаль, більшість на ринку нерухомості. Справжнє гентство, яке спеціалізується на комерційній нерухомості, завжди вислухає побажання клієнта, врахує усі деталі, надасть професійну консультацію, підбере у своїй базі та апропонує саме ту пропозицію, яку шукає клієнт, а не ту, яку пропонує дилітант, який не має про цю справу жодного уявлення. Як розрізнити професійну фірму по нерухомості від звичайного дилітанта? По-перше, це наявність фірми, яка офіційно зареєстрована та надає послуги по безготівковомуперерахунку, широкий вибір пропозицій по данній категорії, адання чітких консультацій по ціновому діапазону в різних районах міста, області на комерційну нерухомість, якою цікавиться клієнт. Якщо рієлтор починає ухилятись від розмови, то це одразу відчувається, тому що дійсно професіонал може говорити по данній темі годинами. Та, головне, не говорити годинами, а зекономити час клієнта, та, проаналізувавши усі його побажання, "видати" оптимальний варіант та запропонувати дві-три пропозиції аналогічних об'єктів, які шукає клієт. Вся справа в том, що в категорії "комерційна нерухомість" переважають складні параметри пошуку об'єктів, які непросто підібрати не знаючи теми. До таких параметрів можна віднести складську нерухомість чи виробниче приміщення з кран-балкою, або з залізничною колією, або на території має бути потужна підстанція, гарна транспортна розв'язка. Трапляється, що усі ці параметри мають бути в одному комплексі і, крім того, ще безліч різних варіантів. Деколи, щоб підібрати об'єкт по заданим параметрам, навіть у професіоналів це може за'няти певний час (я вже не говорю, що клієнту, який сам спробує зайнятись цією нелегкою справою, підібрати такий об'єкт практично нереально). Головним критерієм швидкого підбору будь-яких приміщень є професіанолізм. Наші професійні фахівці готові надати Вам повний спектр консультацій та підібрати потрібне приміщення в найкоротший час.

Комерційна нерухомість Львів попит.
Попит комерційної нерухомості у Львові останнім часом (особливо у напрямку продаж) суттєво знизився. Ця ситуація пов'язана частково з кризою. До таких об'єктів відносяться: продаж маленьких офісних приміщень, продаж невеликих складів, продаж виробничих риміщень, продаж автосервісу, автомийки, шиномонтажу. Ці категорії найбільш користуються попитом серед населення. Розглядаються і більші пропозиції великими площами - такі як продаж виробничо-складськизх приміщень у Львові, але усі ці пропозиції розглядають при умові адекватних, а то й занижених цін. Треба розуміти, що ціни на нерухомість не можуть падати нижче її собівартості. Собівартість - це означає, що ціна на нерухомість визначається за допомогою експертної оцінки, в якій враховується вартість будівництва, стан конструкції на данний момент, підведення комунікацій. Тому зараз експерти, як правило, надають реальну вартість приміщення. Єдиним моментом тут все ж таки є місце розташування. Погодьтесь, офіс з однаковими параметрами на початку вулиці Зеленої у Львові не може коштувати однаково з аналогічним магазином на кільцевій дорозі. Тому зазор по цінам завжди був і буде, та який прив'язаний до місця розташування. Ми пропонуємо безкоштовне розміщення Ваших об'єктів на нашому порталі у різні категорії. Для цього потрібно зайти в меню "заявка" та розмістити свою пропозицію.

Житлова нерухомість Львів.
Розділ "житлова нерухомість у Львові" можна поділити на чотири основних категорії: довгострокова оренда квартир у Львові, продаж квартир у Львові, подобова оренда квартир у Львові, та великий розділ, в який входять всі решта розділи - такі як: оренда, продаж особняків у Львові, таунхаусів, пентхаусів та багато інших варіантів житлової нерухомості. є ще один пункт, який вартий уваги - це продаж земельних ділянок у Львові. Цей пункт взагалі можна віднести в окрему категорію. Основним попитом серед населення користується довготривала оренда квартир у Львові - це 90% замовлень будь-якого агентства нерухомості. Останнім часом квартири, які здаються у довготривалу оренду у Львові, суттєво подорожчали й відбулось це з багатьох причин. По-перше, інфляція національної валюти гривні, по-друге, великий наплив студентів, які останнім часом забирають в оренду усі дешеві квартири, та, по-третє, загальна тенденція після чемпіонату з футболу Євро-2012 - наплив туристів та гостей нашого міста. У сегменті "продаж квартир у Львові" теж є певні зрушення, попитом користуються, переважно, однокімнатні та двокімнатні квартири у Львові. Завдяки появі на ринку великої кількості пропозицій ціни на квартири потроху знизились та стабілізувались. Купити квартиру у Львові стало значно легше та дешевше, ніж у докризовий період. Подобова оренда квартир у Львові досить популярна серед гостей нашого міста. Такі варіанти як оренда квартири подобово на вихідні у Львові треба замовляти за два тижні наперід, а ось варіант оренда квартири на Новий рік та Різдв'яні свята у Львові взагалі замовляються за два місяці наперід. Звичайний варіант оренди квартири у Львові можна замовити за декілька днів. Продаж земельних ділянок у Львові - це дуже складна тема, по-перше, в цьому ціновому діапазоні ділянки продаються переважно без підведення комунікацій, по-друге, постійне подорожчання будівельних матеріалів не сприяє для нового будівництва. По-третє, оформлення усіх дозвільних документів займає багато часу. Тому віддається перевага земельним ділянкам, на яких побудована будь-яка споруда у вигляді сараю, яку з часом можна реконструювати, та простіше переоформити усі необхідні документи.

оренда складів у Львові, оренда офісів у Львові, оренда магазинів у Львові, оренда виробничих приміщень у Львові
 
заявка Подати заявку на
житлову нерухомість
адресний довідник міста Львова
Останнє



Ви не переглянули жодного об'єкта нерухомості



Новини
УКРАЇНА ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА 19-та сесія 6-го скликання УХВАЛА № 4269 від 29.01.2015 Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2011 № 664 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“ Первинна редакція: Остаточна редакція: Відповідно до Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи“, керуючись Податковим кодексом України, відповідно до п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ міська рада ухвалила: 1. Внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 14.07.2011 № 664 “Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки“ (зі змінами), виклавши його у новій редакції (додається). 2. Департаменту “Адміністрація міського голови“ оприлюднити цю ухвалу у засобах масової інформації. Відповідальний: директор департаменту “Адміністрація міського голови“. 3. Контроль за виконанням ухвали покласти на постійну комісію фінансів та планування бюджету.
1. Якщо людина володіє квартирою і будинком одночасно, то чи сумуватимуться площі при визначенні суми податку? Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості Відповідно до підпункту 266.7.1 пункту 266.7 статті 222 Податкового кодексу України (далі - Кодекс). За наявності у власності платника податку більше одного об'єкта житлової нерухомості одного або різних типів, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об'єктів зменшеної відповідно до підпункту 266.4.1 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу та пільги органів місцевого самоврядування з неоподатковуваної площі таких об'єктів (у разі її встановлення), та відповідної ставки податку. 2. Якщо людина володіє кількома об'єктами, які окремо не підпадають під оподаткування, чи сумуватимуться загальні площі для визначення податку? За наявності у власності платника податку більше одного об'єкта житлової нерухомості одного або різних типів, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об'єктів
Пошук оренда складів у Львові різних параметрів. Як усім відомо, склади поділяються на категорії (клас А, B, C, D) та типи, про які дуже мало інформації в інтернеті. Різнопланові типи складів - що це таке? На сьогоднішній день є велика кількість різних типів складів. Наприклад, оренда складів з рампою, у яких, переважно, розміщують харчову та побутову групу товарів, оренда складів без рампи - це може бути або будівельна група або промислова група. Оренда складів ангарного типу - в таких складах розміщують продукцію, яка не дуже "боїться" холоду та гризунів, оренда складів з відповідальним зберіганням - це логістичні центри, в яких розміщується продукція на палетах та береться орендна плота не за метр квадратний, а за зберігання певної кількості палет на добу. Оренда маленьких складів, переважно, використовується для зберігання дрібної продукції.
Усі офісні приміщення поділяються на певні загальноприйняті параметри. Підбір офісів в оренду у Львові за заданими клієнтом параметрами - дуже складна робота. В першу чергу, офісні приміщення поділяються по площі. Кожен орендар спочатку визначає для себе необхідний для нього метраж офісу. Як вирахувати необхідну площу офісу для своїх працівників? Усе дуже просто. Окремі кабінети повинні мати ті працівники, при роботі яких має бути спокій. Це, в першу чергу, бухгалтер, юрист, головний інженер, і, звісно, директор. Відділ менеджменту можна розсадити в одному великому кабінеті при умові достатнього робочого простору для кожного працівника. Саме з цих міркувань і треба планувати метраж офісного приміщення. Другим і теж дуже важливим чинником є добирання персоналу на роботу.
У Львові найросповсюдженішим бізнесом є відкриття власного закладу харчування. Це пов'язано з туристами, які постійно прибувають до міста. На даний момент треба розуміти, що приміщення під кафе, по-перше, має мати погодження відповідних інстанцій,...
Знайти офісне приміщення у Львові в оренду і при цьому зекономити гроші. Середні ціни на офісні приміщення у Львові - це 80 грн за м2, та, як правило, Ви повинні додатково оплатити усі комунальні послуги за електроенергію та за опалення...
Щоб знайти магазин в оренду у центральній частині міста, в першу чергу, треба прорахувати його економічну доцільність. Далеко не кожен вид діяльності може окупити вартість оренди у центрі Львова. Переважно, це магазини, котрі мають відношення до всесвітньо відомих брендів...
Кожен бізнесмен мріє купити собі власне офісне приміщення у Львові. На данний час є хороші пропозиції на офісні приміщення у Львові. Переважна більшість таких пропозицій пропонується у новобудовах. По-перше, це найдешевший варіант, а, по-друге, при купівлі такого офісу ...
Для тих, хто зібрався придбати магазин у центральній частині міста Львова слід визначитись з вартістю такого приміщення. Ціни на магазини у центральній частині залежать від місця розташування і тут існує дуже великий діапазон - від 2000 до 10 000 тисяч умовних одиниць за 1 м2. Максимальна вартість на такі приміщення....
Подобова оренда квартир дуже сильно користується попитом у Львові серед гостей нашого міста. Зазвичай, усі квартири на вихідні та свята зарезервовані за тиждень до того. Чим є краща подобова оренда квартир у Львові від готелів, а тим, що клієнт відчуває себе як вдома. Подобова оренда на ціновий діапазон ...
Стан ринку нерухомості у Львові за 2012 рік. За останній рік на ринку Львівської нерухомості відбулись незначні зрушення по продажу квартир. Особливим попитом, як завжди, користуються однокімнатні квартири - при тому чим дешевше, тим краще. Продаж двокімнатних квартир у Львові стоїть на другому місці...
Де знайти довгострокову оренду квартири у Львові за помірну ціну? Цим питанням переймаються більшість потенційних орендарів, які шукають житло у Львові. Найкращі варіанти квартир вважаються ті, які розташовані біля зручної транспортної розв'язки. В таких квартирах, як правило, є сучасні меблі, якісний ремонт ...
Повний штиль у продажу особняків по Львову та Львівській області. Ціновий діапазон на престижні особняки впав до найнижчої відмітки. Середня ціна на нормальний особняк становить біля 170 000 доларів. На даний момент такий особняк охоче віддають за 130 000 - 120 000 доларів. При цьому, бажаючих ........
Офісні комплекси у Львові потерпають від власної цінової політики. Ситуація, яка склалась в офісних комплексах Львова - з ненайкращих. Виживає тільки той, хто тримає руку на пульсі. У Львоі є розподіл ціни на оренду офісних приміщень, ті приміщення, які розташовані .....
Ринок комерційної нерухомості почав рухатись ближче до центральної частини Львова - це пов'язано з такими факторами - під час кризи багато приміщень у ближньому центрі Львова звільнилось. А ті компанії, які раніше знаходились на відшибі та не могли собі дозволити переїхати ......